Jeeee! S úžasným a jedním s vyjímečných realitních makléřů jménem Jiří Hrdina, který je neskutečně světlou výjimkou mezi realitními makléři, kteří se chovají jako hovada, jsme 20.10. zarezervovali náš nynější magický a krásný domov! WAW. Děkuji moc, v tom tenkrát shonu prodeje našeho bytu bez realitky, sháněním pronájmu a hledáním nového domova jsem marně přemýšlela, kdy jsem řekla své ano novému domu. Děkuji moc. Už před 3 lety jsem sdílela s lidmi můj pokus o prodej mého bytu. Takže lidé sledovali mou „cestu". To, že nějakému makléři takto budu vypisovat slova „lásky“ nečekal asi nikdo.
V letošním roce nám Jaroslav Brož prodával RD v Kladně. Dostali jsme na něj doporučení od kamaráda a musím říct, že to byla trefa do černého. S prodejem jsme neměli žádné starosti, vše zařídil dle dohody. Stále jsme byli v obraze, co se momentálně děje a co bude následovat. Prostě tak si představujeme práci realitního makléře. Ještě jednou velké poděkování.
Z přístupu pana Hrdiny jsem byl mile překvapen. Konečně jsem narazil na profesionála z realitní branže, se kterým se mi spolupracovalo příjemně a cítil jsem se jako klient. Vždy perfektně připravený, profesionální, ale nevtíravý. Za dlouhou dobu konečně přístup, který mi po všech stránkách vyhovoval.
Děkujeme panu Jaroslavu Brožovi za výbornou spolupráci při prodeji našeho bytu. Opět se potvrdilo, že jeho přístup je lidský a profesionální. V průběhu posledních deseti let je to již několikátá nemovitost, se kterou nám pomáhal a to jak s prodejem, či pronájmem. Jako vždy proběhlo vše hladce. Výborná komunikace, právní servis a veškeré služby s prodejem spojené. Již jsme ho několikrát doporučili i našim známým.
Děkujeme panu Hrdinovi a advokátní kanceláři za jejich profesionální práci, výbornou komunikaci a okamžité řešení problémů, kterým jsme se nevyhnuli. Rodiče jsou již plně zabydleni, v novém bytě jsou moc spokojeni a ke štěstí jim chybí už jen ten čtyřnohý kamarád, který brzy přibude :-)
Děkuji moc za zajištění prodeje mého bytu. Jelikož jsem měla již zkušenosti s makléři z jiných realitek, tak vás musím pochválit za vaše vystupování, vstřícnost a ochotu vysvětlit průběh celého postupu prodeje. Jelikož mám více nemovitostí, tak se na vás budoucnu ráda obrátím.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení