Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej zemědělské usedlosti v obci Hlubyně, okr.Příbram

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v obci Hlubyně, okr.Příbram. Zastavěná plocha 598m2, ostatní plocha 2 075m2, užitná plocha 300m2.

Nabízená předmětná nemovitost se skládá ze tří budov, které jsou dle katastru nemovitostí ve způsobu ochrany vedené jako nemovitá kulturní památka.

Celek tvoří uzavřený areál s nádvořím pokrytým trávníkem, lemován dlážděnou cestou, ve středu se nachází vodní nádrž/koupací jezírko. Dlážděná cesta vede až do zadní části, kde se nachází zahrada s ovocnými stromy. Dále zde naleznete přístřešky na dřevo a případné posezení s grilem, zrekonstruovaný sklípek vhodný na uskladnění vína, ovoce, zeleniny, nebo na jiné možné aktivity, jako je posezení u vína.


Při vjezdu do statku je hlavní obytná budova, která prošla postupem let nákladnou rekonstrukcí a ponechala historické prvky budovy, které celý interiér oživují. Do budovy se vstupuje přes zimní zahradu s krbem. Dále se vstoupí do haly, která slouží jako jídelna a má zde umístěný kuchyňský kout do tvaru U. Uprostřed kuchyně je ostrůvek se sklokeramickou deskou a industriální designovou digestoří. Dále po levé straně budovy se nachází obývací pokoj, pracovna a komora. V pravé části nalezneme koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a další ložnici s možným vstupem do zahrady. V hale je schodiště, které vede do prvního patra budovy, kde jsou dvě prostorné, samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.


Zemědělská usedlost se nachází na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje. V okolí se nachází krásná příroda, lesy, louky a spoustu památek k výletům. Koupání v lomu, cyklotoulky, pěší turistika.


Nemovitost je vhodná jak pro vícegenerační bydlení, tak pro podnikání nebo pro ty, kteří preferují dostatek vlastního prostoru a soukromí.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena

8 990 000 CZK

Kontakt

whatsapp_image_2023-02-28_at_10-19-36_1

Monika Nowak
 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF