Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bungalovu 4kk, obec Nová Ves pod Pleší, RD č7

 

snimek_obrazovky_2022-09-01_140243

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bungalov 4+kk v obci Nová Ves pod Pleší, Na Včelníku.

Samostatně stojící rodinný dům s garáží a užitnou plochou 119,72 m2 se nachází na pozemku o rozloze 1039m2. Pozemek je kompletně oplocený vyjma příjezdové strany. Orientací a usazením domu na prostorném pozemku se nabízí spoustu soukromí a krásný výhled do krajiny.

Dispozice domu: při vstupu do domu je prostorné zádveří ze kterého vstupujeme do hlavní části domu, kde po pravé straně máme vstup do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vchod na terasu s výhledem do zahrady. V klidové části domu nalezneme tři samostatné ložnice, koupelnu a samostatné WC. K uspokojení všech potřeb domácnosti je v domě samostatná technická místnost přívody a s možností napojení pračky a sušičky.

K parkování vozidel slouží samostatná garáž a dále je možnost vybudovat parkovací stání na pozemku.

 

Fotogalerie

Lokalita

Obec Nová Ves pod Pleší nabízí svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost včetně pestrých možností relaxace a to vše s výbornou dostupností do Prahy po dálnici D4 (15 minut).

 

V části obce Na Včelníku je nově otevřena mateřská školka Včelka a nachází se nedaleko rodinných domů.

V Nové Vsi pod Pleší je k dispozici základní škola, obchody, pošta, kavárna i restaurace, hřiště nebo nově zrekonstruované kino.

Dopravní obslužnost zajišťují autobusy pražské integrované dopravy a také vlak se zastávkou přímo v obci.

Plná občanská vybavenost a dopravní dostupnost tak z této lokality vytváří ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kteří chtějí strávit svůj život v čistém prostředí Brdských lesů.

V okolních lesích si lze užívat procházek, sportu a houbaření – vše v krásné a čisté přírodě. Oblastí také prochází pestrá síť cyklostezek. Nedaleko lokality se nachází přehrada Slapy, která v létě nabízí mnoho možností vodních sportů a relaxace.

O PROJEKTU

Projekt „Na Včelníku“ zahrnul ve výstavbě celkem 12 rodinných domů v Nové Vsi pod Pleší nedaleko Mníšku pod Brdy v samém srdci brdských lesů. Kombinuje  tak  rodinné bydlení městského typu s přírodou a mimo ruch velkoměsta, přitom s vynikající dopravní dostupností do Prahy.

Nespornou výhodou projektu je zajištění soukromí budoucích obyvatel jednotlivých domů, které jsou všechny samostatně stojící a disponují nadstandardně velkými pozemky. 

K dispozici jsou již tři poslední rodinné domy s garáží.

 

 

STUPEŇ DOKONČENÍ

Varianta

SHELL AND CORE

Klient si kupuje nemovitost před finálním dokončením. Tato varianta je určena primárně těm, kdo si chtějí dům dokončit podle svých představ, přání a potřeb.

Dům bude předán novému majiteli bez finálních povrchů jako jsou obklady, dlažby, zařizovací předměty, podlahy, dveře, zárubně, ale s veškerými rozvody instalací jako elektřina, voda, kanalizace, topení apod..

Výhodou této varianty je nižší pořizovací cena a přímé ovlivnění nákladů na dostavbu dle možností kupujícího.

 
 

CENA

Prodejní cena

 

8 490 000Kč

AAABYTY.CZ akciová společnost

Realitní kancelář AAA BYTY.CZ akciová společnost byla založena v roce 1995 jako dceřinná společnost holdingu SPGroup a.s.. 

V rámci skupiny SPGroup a.s. našim makléřům nabízíme možnost využívat i další produkty. Ať už v případě potřeby přímého výkupu nemovitostí nebo při vytipovaní dražby s následným prodejem. Dokážeme poskytnout zájemcům zálohu na kupní cenu, a to až do výše 2 milionu Kč do 48 hodin. A to ani zdaleka není všechno…

Díky využívání těchto produktů se naši makléři posouvají ve své profesi o další level výše. Nespadají pouze do škatulky „zprostředkovatel“, stávají se „odborníky“.

 

       

         

 

  

      

 pva_750x140-black_02

 

 

  

 


AAABYTY.CZ akciová společnost

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF