Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bungalovu 4kk, obec Nová Ves pod Pleší - RD 11

snimek_obrazovky_2022-09-01_140317

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji kompletně dokončený a částečně vybavený bungalov 4+kk v obci Nová Ves pod Pleší, Na Včelníku.

Samostatně stojící, nízkoenergetický rodinný dům s garáží a užitnou plochou 119,72 m2 se nachází na pozemku o rozloze 757 m2. Pozemek je kompletně oplocený zděnou podezdívkou, výplně dřevěná plotovka v antracitové barvě.

Energetická třída, průkaz PENB se vyhotovuje, v úsporách na provozní náklady domu pomáhá majitelům zabudované tepelné čerpadlo NIBE (země, voda) s akumulační nádobou Dražice, obvodové zdivo Porotherm, zateplení 10cm polystyren.


Dispozice domu: při vstupu do domu je prostorné zádveří s vestavěnou předsíňovou šatnou a se zrcadlem. Z předsíně vstupujeme do hlavní části domu, kde po pravé straně máme vstup do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňskou linkou. Z obývacího pokoje je vchod na terasu s výhledem do zahrady. V klidové části domu nalezneme tři samostatné ložnice, koupelnu s vanou a dvoj umyvadlem, toaletou, bidetem. K uspokojení všech potřeb domácnosti je v domě samostatná technická místnost s umístěným čerpadlem, s možností napojení pračky a sušičky, samostatná toaleta.

Ve všech pokojích je rozvod internetu a TV. Na podlahách je položena kvalitní protiskluzová dlažba a vinyl Ecoline v odstínu Dub Krémový. Okna dvojskla, střešní krytina Bramac. Voda a kanalizace napojeny na přípojky, na dešťovou vodu je vybudován štěrkový vsak na pozemku.

Terasa o rozloze 42,62m2 ze zámkové dlažby. K parkování vozidel slouží samostatná garáž a dále je možnost parkovat na zpevněné ploše, také ze zámkové dlažby, s místem pro další dva osobní vozy.

Dům se prodává i s vybavením na fotografiích. Kompletně vybavený obývací pokoj (sedací souprava, obraz, koberec, konferenční stůl, TV stůl, dřevěné obložení), jídelní část s masivním stolem a židlemi, kuchyňská linka vyrobená na míru od společnosti Hema Puls vč spotřebičů. V ceně je dále kompletní vybavení ložnice (vestavná skříň, postel, TV stolek).

Fotogalerie

Lokalita

Obec Nová Ves pod Pleší nabízí svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost včetně pestrých možností relaxace a to vše s výbornou dostupností do Prahy po dálnici D4 (15 minut).

 

V části obce Na Včelníku je nově otevřena mateřská školka Včelka a nachází se nedaleko rodinných domů.

V Nové Vsi pod Pleší je k dispozici základní škola, obchody, pošta, kavárna i restaurace, hřiště nebo nově zrekonstruované kino.

Dopravní obslužnost zajišťují autobusy pražské integrované dopravy a také vlak se zastávkou přímo v obci.

Plná občanská vybavenost a dopravní dostupnost tak z této lokality vytváří ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kteří chtějí strávit svůj život v čistém prostředí Brdských lesů.

V okolních lesích si lze užívat procházek, sportu a houbaření – vše v krásné a čisté přírodě. Oblastí také prochází pestrá síť cyklostezek. Nedaleko lokality se nachází přehrada Slapy, která v létě nabízí mnoho možností vodních sportů a relaxace.

O PROJEKTU

Projekt „Na Včelníku“ zahrnul ve výstavbě celkem 12 rodinných domů v Nové Vsi pod Pleší nedaleko Mníšku pod Brdy v samém srdci brdských lesů. Kombinuje  tak  rodinné bydlení městského typu s přírodou a mimo ruch velkoměsta, přitom s vynikající dopravní dostupností do Prahy.

Nespornou výhodou projektu je zajištění soukromí budoucích obyvatel jednotlivých domů, které jsou všechny samostatně stojící a disponují nadstandardně velkými pozemky. 

K dispozici jsou již tři poslední rodinné domy s garáží.

 

 

STUPEŇ DOKONČENÍ

Varianta

 

EXCLUSIVE

 

Klientovi bude předán kompletně dokončený dům včetně všech povrchů podlah, obkladů stěn, dlažeb, zařizovacích předmětů, zánovní kuchyňské linky vč spotřebičů. Dům v této variantě je vybaven nadstandardními finálními koncovými prvky a materiály od renomovaných dodavatelů. Tato varianta uspokojí i náročné klienty.

Cena u této varianty zahrnuje dokončené oplocení, venkovní plochy pro parkování 2 automobilů, chodníky a hrubé terénní úpravy.

CENA

Konečná cena i vč vybavení

 

13 990 000Kč

AAABYTY.CZ akciová společnost

Realitní kancelář AAA BYTY.CZ akciová společnost byla založena v roce 1995 jako dceřinná společnost holdingu SPGroup a.s.. 

V rámci skupiny SPGroup a.s. našim makléřům nabízíme možnost využívat i další produkty. Ať už v případě potřeby přímého výkupu nemovitostí nebo při vytipovaní dražby s následným prodejem. Dokážeme poskytnout zájemcům zálohu na kupní cenu, a to až do výše 2 milionu Kč do 48 hodin. A to ani zdaleka není všechno…

Díky využívání těchto produktů se naši makléři posouvají ve své profesi o další level výše. Nespadají pouze do škatulky „zprostředkovatel“, stávají se „odborníky“.

 

       

         

 

  

      

 pva_750x140-black_02

 

 

  

 


AAABYTY.CZ akciová společnost

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF