Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bungalovu 4kk, Nová Ves pod Pleší, RD č10

Popis nemovitosti

Máme pro vás skvělou příležitost - prostorný bungalov 4+kk v krásné obci Nová Ves pod Pleší, Na Včelníku. Tento samostatně stojící rodinný dům s garáží nabízí užitnou plochu 119,72 m2 a nachází se na pozemku o rozloze 900 m2. Pozemek je kompletně oplocený, vyjma příjezdové strany, a nabízí vám tak soukromí a bezpečí. 

Vstupujete-li do domu, uvítá vás prostorné zádveří, ze kterého se přesunete do hlavní části domu. Zde naleznete obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu s výhledem do krásné zahrady, kde si budete moci užívat čas s rodinou a přáteli. 

V klidové části domu se nachází tři samostatné ložnice, koupelna a samostatné WC. Pro uspokojení veškerých potřeb domácnosti je k dispozici samostatná technická místnost. 

Dům bude předán novému majiteli bez finálních povrchů, jako jsou obklady, dlažby, zařizovací předměty, podlahy, dveře, zárubně, ale s kompletními rozvody instalací, včetně elektřiny, vody, kanalizace a topení. Tato varianta vám poskytuje nižší pořizovací cenu a možnost ovlivnit náklady na dokončení dle vašich preferencí. 

Voda a kanalizace jsou zajištěny obecním vedením. Pro parkování vozidel slouží samostatná garáž a je také možné vybudovat další parkovací stání na pozemku. A co víc, na tuto nemovitost je možný odpočet DPH ve výši 15%! 

Pokud jste vážným zájemcem a vlastníte nemovitost, můžeme rovněž zvážit možnost směny. Naše priority jsou flexibilita a vaše spokojenost. 

 

Fotogalerie

Lokalita

Obec Nová Ves pod Pleší nabízí svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost včetně pestrých možností relaxace a to vše s výbornou dostupností do Prahy po dálnici D4 (15 minut).

V části obce Na Včelníku je nově otevřena mateřská školka Včelka a nachází se nedaleko rodinných domů.

V Nové Vsi pod Pleší je k dispozici základní škola, obchody, pošta, kavárna i restaurace, hřiště nebo nově zrekonstruované kino.

Dopravní obslužnost zajišťují autobusy pražské integrované dopravy a také vlak se zastávkou přímo v obci.

Plná občanská vybavenost a dopravní dostupnost tak z této lokality vytváří ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kteří chtějí strávit svůj život v čistém prostředí Brdských lesů.

V okolních lesích si lze užívat procházek, sportu a houbaření – vše v krásné a čisté přírodě. Oblastí také prochází pestrá síť cyklostezek. Nedaleko lokality se nachází přehrada Slapy, která v létě nabízí mnoho možností vodních sportů a relaxace.

O PROJEKTU

Projekt „Na Včelníku“ zahrnul ve výstavbě celkem 12 rodinných domů v Nové Vsi pod Pleší nedaleko Mníšku pod Brdy v samém srdci brdských lesů. Kombinuje  tak  rodinné bydlení městského typu s přírodou a mimo ruch velkoměsta, přitom s vynikající dopravní dostupností do Prahy.

Nespornou výhodou projektu je zajištění soukromí budoucích obyvatel jednotlivých domů, které jsou všechny samostatně stojící a disponují nadstandardně velkými pozemky. 

K dispozici jsou již dva poslední rodinné domy s garáží.

 

 

STUPEŇ DOKONČENÍ

Varianta

SHELL AND CORE

Klient si kupuje nemovitost před finálním dokončením. Tato varianta je určena primárně těm, kdo si chtějí dům dokončit podle svých představ, přání a potřeb.

Dům bude předán novému majiteli bez finálních povrchů jako jsou obklady, dlažby, zařizovací předměty, podlahy, dveře, zárubně, ale s veškerými rozvody instalací jako elektřina, voda, kanalizace, topení apod..

Výhodou této varianty je nižší pořizovací cena a přímé ovlivnění nákladů na dostavbu dle možností kupujícího.

 
 

CENA

Prodejní cena

 

7 950 000Kč

Kontakt

whatsapp_image_2023-02-28_at_10-19-36_1

Monika Nowak
 

AAABYTY.CZ akciová společnost

Realitní kancelář AAA BYTY.CZ akciová společnost byla založena v roce 1995 jako dceřinná společnost holdingu SPGroup a.s.. 

V rámci skupiny SPGroup a.s. našim makléřům nabízíme možnost využívat i další produkty. Ať už v případě potřeby přímého výkupu nemovitostí nebo při vytipovaní dražby s následným prodejem. Dokážeme poskytnout zájemcům zálohu na kupní cenu, a to až do výše 2 milionu Kč do 48 hodin. A to ani zdaleka není všechno…

Díky využívání těchto produktů se naši makléři posouvají ve své profesi o další level výše. Nespadají pouze do škatulky „zprostředkovatel“, stávají se „odborníky“.

 

       

         

 

  

      

 pva_750x140-black_02

 

 

  

 


AAABYTY.CZ akciová společnost

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF