Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1, ul.Stará, Brno

20221221_100837

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zajímavý a vzdušný byt s vysokými stropy. Nyní 1+1 ve Staré ulici, 5 minut chůze od samého centra Brna.

Zákl. obytná plocha 45 m2 plus sklep. Toto místo disponuje dostatečným objemem užitných prostor, které navyšuje i dvojpostel zavěšená pod stropem (více než dva metry nad zemí, takže pohodově podchozí navíc bez opěrných prvků v prostoru pod ní - viz fotogalerie).

Zásadní rekonstrukce cca v roce 2007 (mj. výměnou rozvodů elektřiny, vody, či etážového topení s pokojovým termostatem, v koupelně a WC podlahového, teplovodního), později se také měnila okna za dřevěná (EURO profil).

Většina nábytku je vyrobena na míru a zůstává nebo zůstat může.

V létě je byt příjemně chladný v zimě útulný. Z kuchyně je francouzské okno jako vstup na útulný dvorek cca 10m2 s pergolou a minizahrádkou.

Dům samotný v uplynulých letech prošel zásadní rekonstrukcí (elektřina, ležaté rozvody odpadů ve sklepech, vodovodní potrubí ve společných prostorách, citlivě renovovaná uliční fasáda, půdní prostory a nová střecha, nový výtah, zateplení stropů ve sklepích). K samotnému domu se spoustou zachovalých původních prvků patří i společná zahrada a velký fond komunitních prostor k užívání (kolárna atd).

Byt je užíván spolehlivým nájemníkem, jeho setrvání na domluvě.

S ohledem na to, že zatím nebyl dodán průkaz energetické náročnosti budovy, uvádíme dle zákona třídu G.

Zájemcům poradíme a pomůžeme s hypotékou.

Fotogalerie

Kontakt

 
hrdina_jiri
 
Mgr. Jiří Hrdina, IČ: 88055698
Majitel franšízy AAABYTY.CZ

Cena

4 385 000Kč

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF